Biz Kimiz

Forma Tekstil Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti. 1989 yılından günümüze Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, çevre bilincini, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas almıştır. Sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinen firmamız, okul forma ve giysilerini günümüzün değişen moda tercihlerini dikkate alarak, sizlerin de istek ve beğenileriniz doğrultusunda üretmektedir. Her türlü hammaddeyi direkt üreticiden alan ve üreten firmamız size hem uygun fiyat, hem de butik imâlat kalitesini sunmaktadır.

Forma Tekstil Üretim ve Pazarlama Ltd. Şti. olarak özel ilköğretim okulu ve liselerinin, kamu ilköğretim okulu ve liselerinin, özel kamu üniversitelerinin ve kamu kurum ve kuruluşlarının talepleri doğrultusunda her türlü giysi, forma, mezuniyet ürünü, ve çeşitli promosyon siparişlerini karşılamaktayız.

Kalite Politikamız

- Okul forması alanında butik tarzı üretim ile lider bir kuruluş olmak.

- Müşteri memnuniyetine ilişkin; müşteri istek ve beklentilerine yönelik iletişim kanallarını sürekli açık tutmak ve beklentilerinin üzerine çıkmak.

- Kaliteli ürünü; her zaman, zamanında ve makul fiyata üretmek, en üst seviyedeki yöneticisinden, en alt seviyedeki çalışanına kadar tüm personelin ortak çaba ve gayreti ile oluşturmak.

- Kaliteli, verimli ve ekonomik üretim yapacak teknoloji ve sistemleri sürekli olarak takip etmek ve güncelleştirmek.

- İşletmenin tüm kademelerinde çalışan personelin niteliğine, sürekli eğitimlerine ve motivasyonuna önem vermek.

- Formaram butik ile ilişkide bulunan tüm kurum, şahıs ve personelin haklarına saygı göstermek.

- Çevre bilincine sahip olmak ve çevreci üretim sistemlerini kullanmak.

Tüm işletme personelimiz bu politika doğrultusunda çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

Kataloğumuz: