Sayın Müşterimiz,

Formaram Butik'e ait internet sitesi www.formaram.com 'dan yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Formaram Butik tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, tüm mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Kayıt zorunluluğu bulunmayan diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.formaram.com kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Bu taahhüt www.formaram.com URL'si ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.

Veri Paylaşımı

www.formaram.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dişindaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler www.formaram.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi

www.formaram.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem www.formaram.com , hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinize veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta www.formaram.com çalışanları da dahil olmak üzere erişmek olanaksızdır.

Kredi Kartı Güvenliği

Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının (browser) alt kısmında bir anahtar görülür. Bu anahtar sitede SSL (Güvenli Yuva Katmanı) olduğunu gösteren internet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır. Dolayısı ile gönderilen hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. www.formaram.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz ve kayıt etmez. Bu sebepten dolayı kredi kartı güvenliği için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgileri tekrar girilir. Anahtar üzerine ya da rapidssl logosuna tıklandığında www.formaram.com 'un SSL bilgilerine ulaşılabilir.

Önemli Not

Kullanıcı hiçbir şekilde kişisel veya finansal bilgilerini e-posta ve telefon yoluyla www.formaram.com 'a ya da çalışanlarına bildirmemelidir. Tarafınıza, şirketimiz adına bu şekilde bir talep gelir ise lütfen sizden kişisel veya finansal bilgilerinizi www.formaram.com adına talep eden kişiyi müşteri hizmetlerimize bidiriniz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (telefon, adres, e-mail vs.) bulabilirsiniz. İş günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon baglantısı kurabilirsiniz. Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.